Suzan Kardeş Teferic Şenlikleri’ne damgasını vurdu! | Bir Haber

Bir Haber

SON DAKİKA

Suzan Kardeş Teferic Şenlikleri’ne damgasını vurdu!

Müzik ve sanat dünyasının eğlenceli isimlerinden Suzan Kardeş, Ayvalık Belediyesi tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen Teferic Şenlikleri’nde...

07 Haziran 2023
Suzan Kardeş Teferic Şenlikleri’ne damgasını vurdu!

Müzik ve sanat dünyasının eğlenceli isimlerinden Suzan Kardeş, Ayvalık Belediyesi tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen Teferic Şenlikleri’nde sahne aldı.

Ağaçaltı Meydanı’nda binlerce kişiye unutulmaz bir gece yaşatan Suzan Kardeş, güçlü sesi ve neşeli tavırlarıyla kendisini dinlemeye gelenleri mest etti.

Ayvalık’la ilgili anılarını anlatan ve Küçükköy’e kendi kültürü de olan Balkan kültürünün yansımalarına hayran kaldığını belirten Suzan Kardeş konserin sonunda dakikalarca ayakta alkışlandı.

Konserinin ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Suzan Kardeş Ayvalık Küçükköy’de yaşadığı duyguları şu sözlerle aktardı; “Konserim çok güzel geçti. Bütün ailem burada toplanmış ve ben yakınlarımla şarkı söylüyorum gibi hissettiğim. 1984 yılından bu yana buraya gelemedim. O dönem Kuyucaklı Yusuf filminin çekimi için buradaydım. O zamandan kalan yarım bir duyguyu yaşadım ve duygulandım. Teferic Şenlikleri altı yıldır yapılıyor. Daha önce de buraya gelmek istemiştim ama kısmet bugüneymiş. Nihayet oldu ve çok güzel bir gece yaşadım. Buradan hemen dönmeyeceğim ve biraz bu güzel beldenin keyfini çıkaracağım. Burası uluslararası anlamda bilinen bir sanat bölgesi oldu. Burada ayrıca Balkan kültürünü yaşatan herkese çok teşekkür ederim. Başkanımızdan söz de aldık. Burada Boşnakça dil kursları açılacak. Konserime gelen herkese çok teşekkür ederim.”

Etiketler :
Backlink
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ