SON DAKİKA

Diş teli

CEVDET YILDIRIM `DAN KADİR GECESİ MESAJI

Cemax Group Yönetim Kurulu Başkanı Gaziantepli İş Adamı Cevdet Yıldırım, bin geceden daha kıymetli olan Kadir Gecesi...

25 Nisan 2022
CEVDET YILDIRIM `DAN KADİR GECESİ MESAJI

Cemax Group Yönetim Kurulu Başkanı Gaziantepli İş Adamı Cevdet Yıldırım, bin geceden daha kıymetli olan Kadir Gecesi nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Başkan Yıldırım mesajında, “Birlik, dayanışma ve kardeşlik duygularımızın daha da yoğunlaştığı mübarek Ramazanı Şerif’in son günlerine yaklaşırken, Kadir Gecesi’ni idrak etmenin coşku ve heyecanını yaşıyoruz.

Kadir Gecesi, âlemlere rahmet olarak gönderilen Kur’anı Kerim’in yeryüzüne indirildiği gün olması bakımından kutsal bir öneme sahiptir ve yine Kur’anı Kerim’de buyrulduğu gibi bin aydan daha hayırlı bir gecedir.

Onun için bu mübarek gecenin hepimizin kalplerine, gönül dünyalarımıza ışık saçmasını, vicdanlarımızı aydınlatmasını, tüm insanlığa huzur getirmesini temenni ediyorum.

Bu mübarek gecenin getirdiği esenlik ve selametin, tüm yurdumuzu, milletimizi ve bütün insanlığı çepeçevre kuşatması, yeryüzünde barış ve huzurun artmasını sağlaması en büyük dileğimizdir.

Bu duygularla bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’nin İslâm âlemi ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını Yüce Allah’tan diliyor. Tüm Hemşehrilerimin Kadir Gecesi’ni tebrik ediyorum” dedi.

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA

Etiketler :
Backlink
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ