SON DAKİKA

Diş teli

Yağmur ve zorluklar konsere engel olamadı.

Ayta Sözeri Kerki Solfej ile konserlerine Bursa’da devam ederken hayranları ve müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşattı. Konserinin...

19 Ekim 2019
Yağmur ve zorluklar konsere engel olamadı.

Ayta Sözeri Kerki Solfej ile konserlerine Bursa’da devam ederken hayranları ve müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşattı. Konserinin başladığı saatlerde yağan yağmura rağmen konseri izlemeye gelen seyircilerine “Bu yağmura rağmen burası bu kadar dolup taşmışsa be iş bitmiş demektir. Konserime hoş geldiniz, sefalar getirdiniz” diyerek seslendi.

ÖLÜM YILDÖNÜMÜNDE ZEKİ MÜREN’İN MEZARINI ZİYARET ETTİ

Ayta Sözeri konser öncesi Bursa’da bulunan sanat güneşimiz Zeki Müren’in mezarını ziyaret ederek mezarı başında dua okuduktan sonra “Bize yaşattığı her şey için ona teşekkür etmemiz lazım” dedi.

KADINA ŞİDDETİ DİLE GETİRDİ

Çıktığı tüm konserlerde kendisi için bir şarkı ayıran ve bu şarkıyı seslendiren Ayta Sözeri Bursa konserinde bu gece kendime bir şarkı ayırmayacağım ve kendim için bir şarkı okumak yerine Ağustos ayında eşleri, sevgilileri veya yakınları tarafından öldürülen 50 kadın için okumak istiyorum. Kimse bu dünyada yaşayan bir canlının canını almasın. Kimsenin böyle bir hakkı yok. Herkes kendi eceli ile ölsün” diyerek izleyenlerinden büyük alkış alırken hayatlarını kaybeden kadınlar için “Kayboldu Kaybolan Yıllarım” adlı şarkısını söyledi.

SEYİCİSİ İLE BERABER YAĞMURDA ISLANDI

Konseri esnasında sahneden inerek seyircilerinin arasında dolaşarak şarkılarına devam eden Ayta Sözeri seyircileri ile selfieler çektirdi. Konserini yoğun alkışlar altında bitirdikten sonra tekrar seyircilerini kırmayarak sahneye çıkan Ayta Sözeri beş şarkı daha söyleyerek alkışlarla sahneden uğurlandı.

Etiketler :
Backlink
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ