"ÜSTÜN DÖKMEN İLE YAŞAMI RENKLENDİREN SOHBETLER" DEVAM EDİYOR… | Bir Haber

Bir Haber

SON DAKİKA

“ÜSTÜN DÖKMEN İLE YAŞAMI RENKLENDİREN SOHBETLER” DEVAM EDİYOR…

Türkiye’nin alanında en sevilen isimlerinden biri olan; psikolog, TV programcısı, akademisyen ve yazar Prof. Dr. Üstün Dökmen ve anneler...

18 Kasım 2020
“ÜSTÜN DÖKMEN İLE YAŞAMI RENKLENDİREN SOHBETLER” DEVAM EDİYOR…

Türkiye’nin alanında en sevilen isimlerinden biri olan; psikolog, TV programcısı, akademisyen ve yazar Prof. Dr. Üstün Dökmen ve anneler tarafından yakından takip edilen yazar Saadet Algan, Filli Boya’nın hayata geçirdiği online sohbetler serisinin ikincisi gerçekleşiyor.

Yaşam alanlarında kullanılan renkler, dekorasyonun önemli detaylarından biri olmasının yanı sıra insan psikolojisi üzerinde doğrudan bir etki yaratıyor. Buradan hareketle Filli Boya, özellikle sosyal mesafeyi koruduğumuz ve evlerimizde olduğundan daha çok zaman geçirdiğimiz bu dönemde renklerin önemine dikkat çekmek amacıyla “Üstün Dökmen ile Yaşamı Renklendiren Sohbetler” serisinin ikinci bölümüne 18 Kasım Çarşamba günü saat 17.00’da Instagram sayfasında canlı yayınla yer veriyor. Yazar Saadet Algan moderatörlüğünde yapılacak canlı yayında Üstün Dökmen, pandemi sürecinde yaşam anlarını nasıl renklendirebileceğimiz, insan psikolojisi üzerinde yarattığı etkileri ve kendimizi iyi hissetmek için neler yapabileceğimizi anlatacak.

Etiketler :
Backlink
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ