SON DAKİKA

Diş teli

Ünlü isimlerden Ersin Korkut’a destek

Survivor 2020’de konsey günü yaşandı. Konsey sonrasında Survivor 2020’ye'a veda eden Ersin Korkut, yaşadığı sakatlık yüzünden yarışmayı...

14 Mayıs 2020
Ünlü isimlerden Ersin Korkut’a destek

Survivor 2020’de konsey günü yaşandı. Konsey sonrasında Survivor 2020’ye’a veda eden Ersin Korkut, yaşadığı sakatlık yüzünden yarışmayı terk etmek mecburiyetinde kaldı. Survivor’a veda eden Ersin Korkut’a, başta usta oyuncu Yılmaz Erdoğan olmak üzere çok sayıdaki ünlü isimden büyük destek geldi.

TV8’de yayınlanan Survivor 2020, eleme bölümüyle ekrana geldi. Bir oyunda yaptığı ters bir hareket sonrasında dizinden sakatlanan Ersin Korkut’a MR çekildi ve sonuçlarının kötü gelmesiyle yarışmadan elendi. Yarışmaya veda ederek üzen Korkut’a ünlü isimlerden de destek gecikmedi.

Dominik’te kaldığı süre içinde oldukça beğeni toplayan ve yarışmanın en renkli yüzlerinden biri olan Ersin Korkut, bu sürede çok sevdiği köpeği Mes’i de yitirdi ancak ölüm haberi kendisinden gizlendi.

Veda konuşmasında oldukça duygusal anlar yaşanırken, Ersin Korkut’un adaya veda etmesi ile ilgili olarak Yılmaz Erdoğan, Alişan ve Demet Akalın gibi ünlü isimlerden destek mesajı geldi.

Ersin Korkut’un ünlü olmasını sağlayan ve onu Survivor boyunca da oldukça yakından takip eden Yılmaz Erdoğan, Instagram hesabı üzerinden Korkut’la çekilmiş bir fotoğrafını paylaşarak altına şu notu düştü: “Yetenekli, azimli, iyi kalpli kuzenim benim! Gönüllerin Şampiyonusun…”

Şarkıcı Alişan ise Ersin Korkut ile çekilen bir fotoğrafını paylaştı. Altına da “Çok üzüldüm kardeşim… İnşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşman dileğiyle” diye yazdı.

Sıkı bir Survivor izleyicisi olduğunu her fırsatta dile getiren Demet Akalın ise Twitter hesabından peş peşe paylaşım yaptı. Akalın paylaşımlarında, “Ya olacak iş mi ya? Biz tutardık seni Ersin abi ya çok üzüldüm. Ersin abi ya adamın dibiydin sen. Başkaları nazlandı oynamadı. O daha çok oyuna çıktı. Adamın elinden şampiyonluk gitti” ifadelerini kullandı.

Etiketler :
Backlink
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ