ÜNİVERSİTEYE HAZIRLANAN GENÇLERDEN BAŞKAN CANPOLAT’A TEŞEKKÜR | Bir Haber

Bir Haber

SON DAKİKA

ÜNİVERSİTEYE HAZIRLANAN GENÇLERDEN BAŞKAN CANPOLAT’A TEŞEKKÜR

[embed]https://www.youtube.com/watch?v=cWwAolJCuhc[/embed]     ÜNİVERSİTEYE HAZIRLANAN GENÇLERDEN BAŞKAN CANPOLAT’A TEŞEKKÜR Haliliye Belediyesi tarafından üniversiteye hazırlanan gençlere yönelik düzenlenen...

06 Mayıs 2022
ÜNİVERSİTEYE HAZIRLANAN GENÇLERDEN BAŞKAN CANPOLAT’A TEŞEKKÜR

YouTube video

 

 

ÜNİVERSİTEYE HAZIRLANAN GENÇLERDEN BAŞKAN CANPOLAT’A TEŞEKKÜR

Bir 8 kişi görseli olabilir
Haliliye Belediyesi tarafından üniversiteye hazırlanan gençlere yönelik düzenlenen deneme sınavlarıyla öğrenciler kendilerini ölçme şansı yakalıyor. Sınavlar ile eksik konularını tamamlayan öğrenciler, sunulan bu imkan dolayısıyla Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’a teşekkür etti.
Gençliğe önem veren Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatlarıyla öğrencilerin geleceğe emin adımlarla hazırlanması için Haliliye Belediyesi tarafından düzenlenen TYT Deneme Sınavları devam ediyor.

Bir 8 kişi, iç mekan ve yazı görseli olabilir
Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından üniversite sınavlarına hazırlanmak için Recep Tayyip Erdoğan Kültür Merkezi ile Bahçelievler Gençlik ve Eğitim Merkezi kütüphanesine kayıtlı öğrencilere ücretsiz deneme sınavları yapılıyor. Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesi yapılan deneme sınavında öğrenciler kendilerini ölçme şansı yakalıyor. Periyodik olarak yapılan Alan Yeterlilik Deneme Sınavı (AYT) yaklaşık 150 öğrencinin katılımıyla Bahçelievler Gençlik ve Eğitim Merkezi’nde düzenlendi. Merkeze kayıtlı öğrencilerin kendilerini ölçtüğü sınavda heyecanlarını da yenen gençler, eksik konularını da böylelikle tamamlıyor.

Bir 2 kişi, iç mekan ve yazı görseli olabilir
Düzenli olarak yapılan deneme sınavları ile üniversiteye ve hayallerine emin adımlarla hazırlandıklarını ifade eden öğrenciler ise kendilerine sunulan imkan dolayısıyla Haliliye Belediyesine ve Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’a teşekkürlerini iletti.

Bir 1 kişi ve yazı görseli olabilir
Öte yandan Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada ise deneme sınavlarının her ay düzenli olarak yapıldığı ve Haliliye Belediyesi bünyesindeki kütüphanelerde kayıtların devam ettiği kaydedildi.

 

 

YouTube video

Etiketler :
Backlink
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ