TANER ÇOLAK YAZIK DEĞİL Mİ BANA YAYINDA MÜZİKSEVERLERLİ BEKLETMEDİ | Bir Haber

Bir Haber

SON DAKİKA

TANER ÇOLAK YAZIK DEĞİL Mİ BANA YAYINDA MÜZİKSEVERLERLİ BEKLETMEDİ

[embed]https://www.youtube.com/watch?v=YYC85fUAUkE[/embed]   TANER ÇOLAK YAZIK DEĞİL Mİ BANA YAYINDA MÜZİKSEVERLERLİ BEKLETMEDİ Müziğe ilkokul yıllarında şarkı söyleyerek ve...

23 Mart 2022
TANER ÇOLAK YAZIK DEĞİL Mİ BANA YAYINDA  MÜZİKSEVERLERLİ BEKLETMEDİ

 

TANER ÇOLAK YAZIK DEĞİL Mİ BANA YAYINDA MÜZİKSEVERLERLİ BEKLETMEDİ

Müziğe ilkokul yıllarında şarkı söyleyerek ve beste yaparak başlayan sonrasında Müjdat Gezen Sanat Merkezi Hafif Batı Müziği konservatuvar eğitimi alarak müzikal kariyerine devam eden Taner Çolak’ın yeni şarkısı “Yazık Değil Mi Bana” tüm müzik platformlarında dinleyicisiyle buluştu.

Sözleri kendi hisleri ve tarzıyla birleştiren genç sanatçı “Taner Çolak,’ şarkısını tamamladıktan sonra tüm Türkiye ile buluşturma imkanı bulmuş, olumlu bir çok geri dönüş üzerine de şarkıya profesyonel bir çalışma yapmaya karar vermiştir.
Türkiye’nin efsane müzisyenlerinden Fatih Erkoç ve MFÖ grubunun en değerlilerinden birisi Fuat Güner’den eğitim alan Taner Çolak,’ 2014 yılından itibaren Youtube’da yaptığı cover parçaları yayınlamaya başlamıştır. Birçok bestesi de bulunan genç sanatçı, artık kendi şarkıları ile müzik sektöründe var olmaya başlamış, markalar için jingle müzikleri de yapmıştır.

MUSTAFA DENİZ-İSTANBUL

Etiketler :
Backlink
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ