Takipçisine dava açacak | Bir Haber

Bir Haber

SON DAKİKA

Takipçisine dava açacak

Son günlerde bir çok ümlü isim Pandemi günlerinde dışarı çıkamadıkları için sosyal medya hesapları üzerinden yaptıkları canlı...

18 Mayıs 2020
Takipçisine dava açacak

Son günlerde bir çok ümlü isim Pandemi günlerinde dışarı çıkamadıkları için sosyal medya hesapları üzerinden yaptıkları canlı yayınlarla takipçileri ile vakit geçirirken sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci’de bu akıma katılan isimlerden birisi oldu.

Sosyal medya fenomeni olan Selin Ciğerci ve eşi Gökhan Çıra pandemi günlerinde kendilerini evlerinde karantina altına alırlarken Selin Ciğerci uzun bir aradan sonra Instagram’da yaptığı canlı yayın ile takipçileri ile buluşurken canlı yayında başına çok talihsiz bir olay geldi.

Selin Ciğerci canlı yayına başladığı ilk andan itibaren canlı yayına almasını istediği bir takipçisinin ısrarına dayanamayarak bu takipçisini canlı yayına aldı. Selin Ciğerci’nin canlı yayına aldığı takipçisi bir anda canlı yayında cinsel organını çıkartarak göstermesi sonucu Selin Ciğerci ve canlı yayını izleyen takipçileri büyük bir şok yaşadılar. Selin Ciğerci yaşadığı şok üzerine kısa sürede şoku atlatarak bu takipçisini canlı yayından attı.

Yaşanan olay sonrasında Selin Ciğerci İnstagram’da paylaştığı bir videoda “ Bugün canlı yayında yaşanan utanç verici olaydan dolayı hala üzerimden şoku atamadım. Canlı yayınımda bu terbiyesizliği yapan şahsı muhakkak bulacağım ve bunun hesabını soracağım. O asla bu olayın yaşandığını ve bittiğini düşünmesin. O’nun yaptığı bu terbiyesizliği burnundan fitil fitil getireceğim. Böyle sapkın hareketler yapan kişilerin hak ettikleri cezayı muhakkak almaları lazım. Bu benim yaşadığım olay canlı yayın yapan tüm sanatçıların başlarına gelebilecek bir olay. Sizleri böyle bir kötü olayı yaşattığım için sizlerden özür dilerim. Sinirimden hala tit tir titriyorum. Bu olayın mübarek bir Ramazan gecesi yaşanması daha da kötü. Bunun için ayrıca bir daha özür diliyorum. Bu konu için annem aradığında ona bile cevap veremedim.  Bunu yapan şerefsizi bulacağım ve onunla ayrıca yasal olarak hesaplaşacağım” dedi.

Etiketler :
Backlink
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ