SON DAKİKA

Diş teli

Sosyal Medyada Mesaj Yaz Özelliği

Bir çoğumuz kullandığımız sosyal medya araçlarından belki de tanımadığımız insanlara mesaj yazıyoruz. Bunun sonucunda aldığımız herhangi bir...

17 Eylül 2019
Sosyal Medyada Mesaj Yaz Özelliği

Bir çoğumuz kullandığımız sosyal medya araçlarından belki de tanımadığımız insanlara mesaj yazıyoruz. Bunun sonucunda aldığımız herhangi bir şikayet hesabımızın güvenliğini oldukça tehlikeye atıyor. Karşı tarafa sık sık mesaj göndermek ve onun şikayette bulunması durumunda belki de sosyal medya programlarımızın mesaj yaz özelliği kapatılabilir.

Şikayetlerinizi Bize Yazın

Bu çağrıyı bir çok kez bir yerde duymuş ve okumuş olabilirsiniz. Çeşitli kamu kuruluşları ve özel sektör firmalarının müşterilerine sağladığı bu özellik ile ürün kalitesi veya müşteri memnuniyetini sağlama adına ürün , personel , hizmet gibi sorunlarınızı sizlere sağladıkları SMS , e-posta , internet gibi aracılarla karşı tarafa ulaştırabilirsiniz.

SMS Bankacılığı Kolaylığı

Birçok bankanın sizlere sunduğu hizmetlerden birisidir ve bu yöntemle herhangi bir kredi ve kredi kartı başvurusunu bu yolla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca sizlere her türlü kampanya ve indirimleri bu şekilde bildirebilirler.

Müşteri Memnuniyetine Önem

Bir çok firmanın ücretsiz danışma hattı gibi imkanları bulunmaktadır. Mesaj yaz özelliğini kullanarak bu firmalara herhangi bir şikayet ve isteğinizi bildirebilirsiniz. Ürünleri hakkında kendi görüşlerinizi bildirebilir bunları karşı tarafa aktarabilirsiniz.

Cimer’e Yazın

Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi olarak geçen bu istek ve şikayet kanalı halkla ilişkiler adına önemli bir imkandır. Çevrenizde gördüğünüz herhangi bir sorunu ileterek çözüme kavuşturulması yönünde bir istekte bulunabilirsiniz. Kesinlikle geri dönüş alabileceğiniz bir platform olan CİMER her türlü şikayetlerinizi Devletin kanallarına bildirebildiğiniz güzel bir platformdur.

Etiketler :
Backlink
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ