Reklamı Kapat

Reklamı Kapat
Güncel 

Simpra Suite Restoran Yönetim Çözümleri

Simpra Suite sayesinde; günümüzde her alanda kullanılan teknolojiyi, restoran yönetim alanında da kullanıyoruz. Simpra kullanıcıları, çok şubeli işletmelerin yoğun ve yorucu işlerini kolaylıkla yapabildiğini söylüyor. Simpra web site üzerinden kolaylıkla siparişinizi verebilir ve kapıdan temassız ve kolayca teslim alabilirsiniz. Üstelik tüm sipariş aşamalarını uygulama üzerinden takip de edebilirsiniz. Simpra POS; kafeler, barlar, perakende satış noktaları, oteller, paket servis hizmetleri, pastaneler, restoranlarda geçerlidir. Aynı zamanda yaşanabilecek olası bir sorunda 7/24 yardıma hazır Destek Hattı sayesinde tecrübeli ekipten de faydalanabilirsiniz.

Bu teknolojiden herkesin yararlanması ve kolayca erişebilmesi için gerekli bilgilerden ve ürünlerden sitemizde detaylıca bahsediyoruz. Molecule Coffee Simprayı kullanıyor ve kullanıcılarından Hasan Işık Simpra için ‘Simpra ile çalışmaya karar verdim çünkü güçlü bir ekibi ve güçlü bir kurumsal yapısı var’ diyor.

Simpra Suite web sitesinde; bulut pos sistemi, paket servis, SimpraPay, temassız sipariş, temassız ödeme, stok yönetim modülü, sadakat yönetim modülü, mobil raporlama uygulaması, garsonel terminali, mutfak sipariş yönetimi, entegrasyon ürünlerine ulaşabilirsiniz.

Referanslar:

Nove Bakery, Kvass, L’AURA, Mr.Asado, Pizza Grande, Mado, Katibim, Feriye Lokantası, TUCK, Cup Of Joy, So Big Burger, Alsancak Dostlar Fırını, Mini Eatery, BAY BREAD, Köşebaşı, Leone, Akali, Zula, Spicy, Gözlemio, The BEAVER, Northmen, CoffeeWolk, UnTwoin, Hale Pastanesi, TAVUKJI, MAKE ME JOI, Bun-D, The Levant, London Cafe, Blooming Brothers, Fiko Ocakbaşı, The Gang

 


Önerlen Haberler

Leave a Comment