00:54 - Sera Tübek’ten yeni bir hit: “Bu Defa” ile müzik dünyasını sarsacak!
15:06 - Ünlü isimlerin iç mimarı Ahu Akın’dan vintage mobilyalar hakkında çarpıcı açıklamalar
13:22 - Sanatçı Gökçe Türk’ten yeni proje: “Sevişmeler Hariç
19:58 - Av. Tuba Kurt Kimdir?
12:27 - Sevilen sanatçı Zanna, Erdek Yaz Festivali’nde coşkulu anlar yaşattı
11:17 - Acı kaybımız; Fayat Aslan vefat etti
17:49 - Yağız’dan iddialı sözler “Önüne gelen arabesk okuyor”
MHP Sarıyer İlçesinde MHP İlçe Başkan yardımcılığı görevini yürütmekte olan Servet Satır “İstiklal için birlik İstikbal için dirlik” anlayışı ile Milliyetçi Hareket Partisi 2. Bölge Millet Vekili Aday Adayı olmuştur. Servet Satır, memleket sevdalısı bir ülkücü olarak Sarıyer ve İstanbul halkına hakkettiği noktaya getirebilmek için elinden gelen gayret ve çabayla hizmet etmeye hazır olduğunu belirtti.
1982 Rize Merkez doğumludur. İlk Orta ve Lise eğitimini Sarıyer’de tamamladıktan sonra Ticaret hayatına atılan İş İnsanı Servet SATIR MAS TİCARET İnşaat ve Otomotiv A.Ş. Şirketinin kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanıdır. Evli ve 4 çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.