Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
00:54 - Sera Tübek’ten yeni bir hit: “Bu Defa” ile müzik dünyasını sarsacak!
15:06 - Ünlü isimlerin iç mimarı Ahu Akın’dan vintage mobilyalar hakkında çarpıcı açıklamalar
13:22 - Sanatçı Gökçe Türk’ten yeni proje: “Sevişmeler Hariç
19:58 - Av. Tuba Kurt Kimdir?
12:27 - Sevilen sanatçı Zanna, Erdek Yaz Festivali’nde coşkulu anlar yaşattı
11:17 - Acı kaybımız; Fayat Aslan vefat etti
17:49 - Yağız’dan iddialı sözler “Önüne gelen arabesk okuyor”
Bu sezon etkili bir performans sergileyen Sakaryaspor TFF birinci lige çıkmaya hak kazanan takımlar arasına yükseldi. Yeşil siyahlı formayı taşıyan Sakaryaspor’ da teknik direktör Tuncay Şanlı ile yolların ayrılmasına karar verildi. Yerine İlker Püren’in getirildiği takımın internet sitesinde yayınlandı.
2021 ve 2022 sezonunda çok iyi bir performans sergileyen Sakaryaspor TFF birinci ligine yükselerek büyük bir başarı elde etti. Takımın başında yer alan Tuncay Şanlı bu sezon oldukça doğru hamlelerle beraber takımının başarısını katlamış oldu. Şampiyon olarak birinci lige yükselen yeşil siyahlı ekipte teknik direktör Tuncay Şanlı ile yolların ayrılmasına karar verildi. Karşılıklı anlaşmanın sağlandığı belirtilirken Tuncay Şanlı’nın yerine İlker Püren’in getirildiği açıklandı.
2022 ve 2023 sezonu için şimdiden yapılanmaya giden Sakaryaspor’da TFF ikinci liginde mücadele eden Ankaraspor’ un teknik direktörlüğünü yapan İlker Püren ile anlaşmaya varıldığı belirtildi. Kulüpten yapılan açıklamada yeni teknik direktöre hoş geldin mesajı yayınlandı. Birinci lige şampiyon olarak yükselen Sakaryaspor’ da eski teknik direktör Tuncay Şanlı’ydı.
Kendi liginde büyük bir başarı elde eden Sakaryaspor şampiyonlukla beraber birinci lige çıkma hakkı elde eden takımlar arasında yer aldı. Yeşil siyahlı forma ile top koşturan Sakaryasporlu futbolcular yeni kulvara çıkmaktan oldukça memnun olduklarını açıkladılar. Teknik direktör Tuncay Şanlı’dan boşalan göreve getirilen İlker Püren yeni sezon için yönetim tarafından istendi.