SON DAKİKA

Diş teli

Netflix, Snowpiercer’ın fragman ve afişini paylaştı

Dünyanın en önemli dijital platformlarından biri haline dönüşen Netflix, yeni bilim-kurgu dizisi Snowpiercer’ın resmi fragman ve afişini...

15 Mayıs 2020
Netflix, Snowpiercer’ın fragman ve afişini paylaştı

Dünyanın en önemli dijital platformlarından biri haline dönüşen Netflix, yeni bilim-kurgu dizisi Snowpiercer’ın resmi fragman ve afişini paylaştı. Heyecan ve macera dolu yeni dizi, 25 Mayıs Pazartesi günü ABD ve Çin haricinde tüm dünyayla aynı anda vizyona girecek

Başrollerini Oscar ödüllü Jennifer Connelly ve Tony ödüllü Daveed Diggs’in paylaştığı dizi, dünyanın buzla kaplı çorak bir araziye dönüşmesinden yedi yıl sonrasını anlatıyor.

Snowpiercer’da dünyanın çevresinde hareket eden 1001 vagonlu trende yaşamak mecburiyetinde kalan insanları konu ediniyor. Oscar ödüllü yönetmen Bong Joon Ho’nun aynı isimli filminden uyarlanan Snowpiercer, sınıflar arasındaki savaşı, sosyal adaletsizliği ve hayatta kalma politikalarını irdeliyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimler ise şöyle: Alison Wright, Mickey Sumner, Susan Park, Iddo Goldberg, Katie McGuinness, Tony ödüllü ve Grammy adaylığı olan Lena Hall, Annalise Basso, Sam Otto, Roberto Urbina, Sheila Vand ve Jaylin Fletcher.

Snowpiercer, filmin yapımcılığını üstlenen CJ Entertainment ile beraber Tomorrow Studios tarafından hazırlandı. Dizinin yapımcılığını Tomorrow Studios’tan Marty Adelstein ve Becky Clements üstleniyor.

Dizinin yürütücülüğünü ise ödüllü yazar ve yapımcı Graeme Manson üstleniyor. Manson ile birlikte Scott Derrickson, Matthew O’Connor ve filmin yapımcıları Bong Joon Ho, Miky Lee, Tae-sung Jeong, Park Chan-wook, Lee Tae-hun ve Dooho Choi dizinin yürütücü yapımcıları arasında bulunuyor

Dizinin yönetmeni ise James Hawes. Hawes dizinin yürütücü yapımcılığını da yapıyor.

10 bölüm olarak çekilen  Snowpiercer’ın ilk iki bölümü 25 Mayıs’ta vizyona girecek. Sonraki bölümler ise izleyiciyle haftalık olarak buluşacak.

Etiketler :
Backlink
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ