MEHMET KIZIL’DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI | Bir Haber

Bir Haber

SON DAKİKA

Diş teli

MEHMET KIZIL’DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Kızıl Group Yönetim Kurulu Başkanı İş Adamı Mehmet Kızıl, Ramazan Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı. Kızıl,...

01 Mayıs 2022
MEHMET KIZIL’DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Kızıl Group Yönetim Kurulu Başkanı İş Adamı Mehmet Kızıl, Ramazan Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Kızıl, mesajında şu ifadelere yer verdi;
Birlik, beraberlik, sevgi ve kardeşlik duygularının yoğun olarak yaşandığı rahmet ve mağfiret dolu Ramazan ayını geride bırakıp, Ramazan Bayramı’na kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bir milleti kaynaştıran en önemli unsurların başında gelen ve toplumsal yaşamda önemli yeri bulunan bayramlar; insanı insan yapan değerlerin yoğun olarak yaşandığı, mutlulukların paylaşıldığı, sevgi ve saygının katmerleştiği, birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk duygularının güçlendiği, dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, herkesin birbirine hoşgörü ile baktığı, insanların kaynaşmasına ve huzurlu yaşamın tesisine vesile olan müstesna günlerimizdir.

Bu duygular içerisinde, hemşehrilerimin ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramını kutluyor, sevgi ve kardeşlik duygularının coşkuya dönüştüğü bu mübarek günlerin ülkemize, İslam âlemine ve tüm insanlığa barış, huzur ve esenlik getirmesini diliyorum.
ABDULLAH YİĞİT –İSTANBUL

 

Etiketler :
Backlink
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ