Reklamı Kapat

Reklamı Kapat
Gündem 

Liva Nakliyat 

Liva Nakliyat olarak, 2016 senesinden bu yana, tam olarak 5 senedir başarılı nakliyat firmaları arasında ilk sıralarda yer almaya devam ediyoruz. Firmamızın sağlam atılan temelleri, belirlemiş olduğumuz vizyonu da her zaman için desteklemiştir. Her geçen gün üzerine biraz daha değer kattığımız çalışma prensibimiz sayesinde her zaman için en güvenilir, şeffaf ve sorumluluk sahibi nakliyat firması olmayı amaçladık. Amacımızdan da hiçbir zaman geriye doğru bir adım atmadık, her daim çağdaş adım ve atılımlarla beraber büyük bir ilerleme kaydettik.

Biz nakliyatı hiçbir zaman basite indirgemedik ve bir işimizi bile özensiz yapmadık. Nakliyat firmaları arasında en çok öne çıkan firmalardan biri olmamızın temel sebebi de aslında tam olarak bu olmaktadır. Her zaman firmamızın kuruluş gayelerinden biri olan müşteri memnuniyeti prensibini dikkate aldık. Bu çizgiden de bir an olsun şaşmamaya söz verdik. P.O.P lojistiği konusunda birçok yeni adım attık: Üretici firma aracılığı ile üretilen birçok ürünün, depomuz içerisine mal kabulünü gerçekleştiriyoruz. Ürünlerin her biri, depomuz tarafına üretici firma aracılığıyla teslim ediliyor. Aynı zamanda Liva tarafından üretici firmaya gidilerek de alınıyor. 

Mağaza kurulumu ve lojistiği konusunda da sektörde en önlerde yer alıyoruz. İş ortaklarımızın ülkemizin her yerinde açmış ya da kapamış olduğu mağazalarında kullanmak isteyeceği dekoratif malzemeler, tanıtım materyalleri ve reyon gibi ürünleri depolayarak sevk etmeye başlıyor ve montajını da uzman ekibimiz ile gerçekleştiriyoruz.

Firmamız, kurulduğu seneden bugüne kadar her yeniliği takip ederek teknolojinin olanaklarına ayak uydurmuştur. Liva Nakliyat olarak her daim girişimci ruha sahip olan ekibimiz ile çalışmalarımızı sürdürdük, uzun yıllar boyunca da sürdüreceğimize olan inancımız tamdır. Geniş araç filomuzla beraber birçok önemli işe imza attık. Her bir adımımızı sağlam atarak bugünkü başarılarımıza ulaştık. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimize siz değerli müşterilerimizin fikir ve dilekleriyle yön verebilmek için hizmet skalamızı daha da genişletmeyi planlıyoruz. 

Mesleki sorumluluk bilincimizden senelerdir hiçbir şey kaybetmedik. %100 güvenilir hizmet sunmayı temel bir görev haline getirerek sizlere kusursuz bir hizmet sunmayı amaçladık. Olumlu ya da olumsuz tüm görüşleri güler yüzle karşılayan bir firma olduk. İş ahlakımıza her halükarda bağlı kalarak bugünkü konumumuza geldik. Bizler, nakliyat firmaları içerisinde en önemli noktalardan biri olan müşteri memnuniyetine sahip olduk. Müşteri ilişkilerine her zaman için değer veriyor ve gitgide büyüyoruz. Yüksek kalite ve uygun fiyat skalamızdan hiçbir zaman bir adım dışarı çıkmıyoruz. Liva Nakliyat olarak, her zaman için sizlerin kusursuz nakliyat hizmeti alabilmesini sağlamak için çalışıyor ve çabalıyoruz.


Önerlen Haberler

Leave a Comment