İş elbiseleri sektöründe Giviu İş Elbiseleri farkı | Bir Haber

Bir Haber

SON DAKİKA

İş elbiseleri sektöründe Giviu İş Elbiseleri farkı

Giviu İş Elbiseleri Kurulduğu günden bu yana sektöre öncülük eden bir misyon edinmiştir. Bunun en önemli nedenlerinden...

22 Nisan 2022
İş elbiseleri sektöründe Giviu İş Elbiseleri farkı

Giviu İş Elbiseleri Kurulduğu günden bu yana sektöre öncülük eden bir misyon edinmiştir. Bunun en önemli nedenlerinden birisi markanın kurucusu olan Sevcan Durmaz’dır. Sevcan Durmaz iş elbiseleri sektöründe sahip olduğu 17 yıllık deneyimi kurmuş olduğu marka ile taçlandırılmıştır. Kendisi gibi kadınlardan oluşan çalışma ekibi ile iş elbiseleri sektöründe izlemiş olduğu üretim yöntemleri ve yapmış olduğu başarılı çalışmalar ile kısa sürede En iyi firmalardan birisi olmayı başarmıştır.

Giviu İş Elbiseleri firması ülkemizin en önemli markaları ile iş birliği içerisinde çalışan bir firmadır. Kısa bir sürede elde etmiş olduğu bu büyük başarı her biri birbirinden deneyimi kadınların göstermiş olduğu azmin en önemli örneklerinden birisidir.  Sizler de bu marka bünyesinde üretilen en kaliteli iş elbiseleri hakkında detaylı olarak bilgi alabilmek için giviu.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Giviu İş Elbiseleri firmaya özel mont tasarımları

iş elbiseleri denildiğinde hemen hemen her sektörde kullanılan iş elbiselerin başında mont modelleri gelmektedir. Üretimden satışa, depodan lojistiğe kadar her bir departmanda kullanılan mont modelleri arasında en çok tercih edilen model ise polar mont tasarımlarıdır.  Kaliteli kumaşlarla hazırlanmış olan ve firmanıza özel olarak tasarlanacak polar mont modelleri hakkında detaylı olarak bilgi sahibi olabilmek için Giviu İş Elbiseleri ile iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda farklı bir alternatif olarak yüksek kalite düzeyine sahip olan softshell mont modellerini inceleyebilirsiniz.

 

Etiketler :
Backlink
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ