İnstagram Şifresiz Beğeni | Bir Haber

Bir Haber

SON DAKİKA

İnstagram Şifresiz Beğeni

Bir çok Instagram kullanıcısı milyonlarca takipçisi olsun ister. Hem fenomen olma hemde para kazanmak için takipçi kasmak...

15 Eylül 2019
İnstagram Şifresiz Beğeni

Bir çok Instagram kullanıcısı milyonlarca takipçisi olsun ister. Hem fenomen olma hemde para kazanmak için takipçi kasmak oldukça önemlidir. Buna kısa yoldan ulaşmak için çeşitli takipçi ve beğeni desteği alabilirsiniz ama bunların çoğu sizi kandırmak için olabilir.

Instagram Sahte Kullanıcı

Bir çok hesabın bu yönteme gittiğini biliyoruz ama bunun işe yarar olmadığını belirtelim. Her ne kadar bir çok kişi sizi takip etse bile veya paylaştığınız fotoğraflarınız binlerce beğeni alsa bile bunun işe yararlığı belirli bir süreden sonra azalıyor. instagram şifresiz beğeni gibi bir yöntem son zamanlarda oldukça moda olmaya başladı. Takipçi ve beğeni kasma sitelerinin sizlere sunduğu bu özellik ile herhangi bir şekilde hesabınızın şifresini vermeden sizlere beğeni hizmeti sunulabiliyor.

Instagram Takipçi Temizliği

Sizlerin büyük paralar ödeyip hızlı bir şekilde Instagram’da yükselme hevesiniz kursağınızda kalabilir  kullanıcılar arasında eşitsizliği  ve bu tarz sahte siteleri engellemek adına ‘bot’ diye tabir ettiğimiz gerçek olmayan kullanıcıları hesaplardan temizliyor. instagram şifresiz beğeni konusunda aldığınız yardımlar takipçi kasma gibi büyük hüsrana uğrayabilir.

Hatta hesabınızın kapanmasına kadar gidebilir çünkü bu yaptığınız sahtecilik Instagram tarafından kabul görmeyebilir. Artık buna çözüm olarak sürekli sahte kullanıcılar siliniyor ve bu şekilde para vererek aldığınız takipçiler ve beğeniler ortadan kalkıyor.

İnstagram Beğeni ve Takipçi Kasmanın Yolları

  • Kısa yoldan amaca ulaşmak isteğiniz sizin önünüze sürekli engel çıkartabilir. Eğer Instagramda fenomen olmak yada para kazanmak gibi istekleriniz varsa bunun en kolay yolu özgün içerikli paylaşımlar yani fotoğraf ve videolar paylaşmaktır.
  • Kendinize bir konu seçerek bu yoldan yürünebilir yada uzman olduğunuz bir kategori seçerek bu yönde paylaşımlar yapabilirsiniz.
  • Ev hanımı iseniz yaptığınız yemekleri , el işlerini ve bu konulardaki tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.
  • Popüler olan sizin de hoşunuza giden ve çevrenizdeki insanların beğeneceğini düşündüğünüz aktiviteler hakkında paylaşım yapabilirsiniz.
  • Sık sık seyahat ediyorsanız gittiğiniz yerler hakkında bilgi verebilir buralardan fotoğraf ve video paylaşımı yapabilirsiniz.

instagram şifresiz beğeni gibi sizin işinize yaramayacak sizleri maddi ve manevi açıdan sıkıntıya sokacak işlerden vazgeçmeniz önerilen bir durumdur. Sonrasında hesabınız kapandığı zaman verdiğiniz paralar zaten boşa gidecektir. Eğer parayla takipçi satın aldıysanız eğer bu takipçilerin sizlerin paylaşımlarınızı beğenmediğini ve günden güne takipçi sayınızın azaldığını göreceksiniz.

Etiketler :
Backlink
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ