Instagram Gizli Hesaptan Video İndirmek | Bir Haber

Bir Haber

SON DAKİKA

Instagram Gizli Hesaptan Video İndirmek

Kullanıcıları bir çığ gibi büyüyen instagram Facebook'unda satın alması ile gücüne güç kattı ve en çok kullanılanlar...

15 Eylül 2019
Instagram Gizli Hesaptan Video İndirmek

Kullanıcıları bir çığ gibi büyüyen instagram Facebook’unda satın alması ile gücüne güç kattı ve en çok kullanılanlar arasında zirvede yerini almak üzere diyebiliriz. Sürekli fotoğraf ve video yayınları ile sayfalar veya arkadaşlarınız olsun eğlenceli vakit geçirdiğiniz bu uygulamada çok sevdiğiniz bir film sahnesi veya kesit gördüğünüzde instagramdan video indirmek istemez misiniz?

Özellikle topluluk hesaplarının sayfa olarak kullanılması ve sürekli güncel paylaşımlar yapılması ile takipçilerini arttırdığı bir gerçek, ama onlarda haklı olarak emek verdikleri içerikleri korumak ve takipçilerini daha da arttırmak için hesaplarını gizli yapıyorlar. Normal şartlarda herkese açık hesaplardan kolayca video indirme şansınız var. Bunları instagram repost uygulamaları ile kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ama takip dışı olanlara içeriklerini gizlemiş olan bir instagram gizli hesaptan video indirme oldukça zordur. Bu işlemi zahmetsiz ve en kolay şekilde yapmanın yolu şüphesiz ki ekran video kayıt araçlarını kullanarak almaktır. Video’nuzu izlerken kayıt edin ve sonrasında istediğiniz yeri kırparak telefonunuza kaydedin.

Du Recorder Ekran kayıt programı android ve apple store üzerinde bulunmaktadır. İki platform üzerindede kolaylıkla kullanabileceğiniz bu uygulamalar size zahmetsiz bir şekilde istediğiniz instagram video indirmek‘den daha kolaylık sağlıyor diyebiliriz. Repost uygulamaları gizli hesaplara erişim yapamadığı için video alamadıkları için ve herkese açık link paylaşımı olmadığı için en kolay alternatif yolu bu şekildedir. Ekran kayıtları video kaliteli şekilde aldığı için hiç bir sorun yaşamayacaksınız ve isterseniz arkadaşlarınıza gönderin isterseniz kendi hesaplarınızda paylaşın.

. . .

Zahmetsiz şekilde her zaman cep telefonunuzda bulunması gereken programlardan birisi diyebileceğimiz bu program size büyük kolaylık sağlayacaktır. Ekranınızda olan biten herşeyin kaydını yapan ve genellikle oyuncuların kullandığı bu programlar ile instagram üzerindeki videoları anlık olarak kayıt edebilirsiniz. instagram video Kesme ve kırpma özellikleri sayesinde oldukça kolaylık yaşayacağınız bu program hakkında daha fazla bilgi almak için Cep Telefonu Ekran Kayıt Programı makalesini inceleyebilirsiniz.

Etiketler :
Backlink
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ