Hollywood Yanağı Estetiği | Bir Haber

Bir Haber

SON DAKİKA

Hollywood Yanağı Estetiği

Bir çok kadın ve erkek son zamanların trendi estetik ameliyatları tercih ediyor. Son yılların trendi ise hollywood...

17 Eylül 2019
Hollywood Yanağı Estetiği

Bir çok kadın ve erkek son zamanların trendi estetik ameliyatları tercih ediyor. Son yılların trendi ise hollywood yanağı diye tabir edilen bir çok ünlü kişinin de yaptırdığı bir estetik ameliyattır.Teknolojinin ilerlemesi ile sağlık sektörü bir çok yeniliğe ev sahipliği yapıyor. Ağrısız , acısız , izsiz estetik ameliyatlar artık lüks olmaktan çıkıyor. Kadınların vücutlarında beğenmedikleri yerlerini değiştirmek için estetik ameliyat olma ve bıçak altına yatmayı tercih ediyorlar. Bir çok ünlünün değişimleri bizlere estetik modasının sonunun gelmeyeceğini gösteriyor. Ülkemizde oldukça yaygın olan estetik ameliyatlar artık genç yaştaki kişilerin bile tercihi oluyor. Son yılların modası ünlülere benzemek için estetik ameliyatı olan insanların haberleriyle bu akımın daha da süreceği hatta artacağını gözler önüne seriyor.

Hollywood Yanağı Estetik Ameliyatı

Trend olan bu estetik ameliyatın 1 saat gibi bir operasyon süreci bulunuyor. Ameliyatın asıl amacı yanaklardaki yağ alınarak daha üçgen bir yanağa sahip olmaktır.  Bir çok Hollywood yıldızının yaptırdığı bu ameliyat güzellik algısını oldukça değiştirdi. Artık herkesin tercihi Hollywood yanağı estetiği oluyor. Hollywood yanağı, yanaklardan yağ çıkarılmasına dayanan bir ameliyatla elde edilen sonuçtur. Yüzü yuvarlak görünen hastalar bu ameliyat sonrası daha çekici olan oval forma kavuşurlar. Bu ameliyatın en önemli endikasyonu, dolgun ve yuvarlak bir yüz yapısına sahip olmaktır. 17-18 yaşlarından sonra uygulamak doğrudur. Çünkü yüz gelişimini bu yaşlarda tamamlar. Zaten yanakları çökük, yağ fakiri olan ve yüzü oval görünen kimselerde bu işlem uygulanmaz. Hastanın genel durumu ve ek hastalıkları da belirleyicidir. Bu estetik ameliyatı genelde kadınlar tercih ediyor erkeklerin pek fazla tercih etmediği bu ameliyat son yılların oldukça trendi konumunda gözüküyor.

Hollywood Yanağı Nasıl Yapılır ?

Genellikle ağrısız geçen bir ameliyat sonrası vardır. Genellikle ameliyathane şartlarında uygulanan bu ameliyat lokal anestezi ile kolaylıkla yapılabilir. Ağız içinden bir kesi yardımıyla uygulanan bu estetik operasyon kesinlikle dışarıdan herhangi bir müdahale edilmiş görüntüsü vermez. Ortalama 10 gün içerisinde ağız içi dikişleri düşerek  herhangi bir acı veya iz kalmadan Hollywood yanağı operasyonu tamamlanmış olur.

Etiketler :
Backlink
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ