HALİLİYE’YE BELEDİYESİ RAMAZAN AYINDA GÖNÜLLERE DOKUNUYOR | Bir Haber

Bir Haber

SON DAKİKA

Diş teli

HALİLİYE’YE BELEDİYESİ RAMAZAN AYINDA GÖNÜLLERE DOKUNUYOR

HALİLİYE’YE BELEDİYESİ RAMAZAN AYINDA GÖNÜLLERE DOKUNUYOR     [embed]https://www.youtube.com/watch?v=aKNPMh9w1UI[/embed] Şanlıurfa Haliliye Belediyesi, yürüttüğü Evde Bakım Hizmetini Ramazan...

26 Nisan 2022
HALİLİYE’YE BELEDİYESİ RAMAZAN AYINDA GÖNÜLLERE DOKUNUYOR

HALİLİYE’YE BELEDİYESİ RAMAZAN AYINDA GÖNÜLLERE DOKUNUYOR

 

 

Şanlıurfa Haliliye Belediyesi, yürüttüğü Evde Bakım Hizmetini Ramazan Ayı boyunca devam ettiriyor. 576 ailenin yararlandığı evde bakım hizmeti, yaşlıların yüzlerini güldürüyor.

Haliliye Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, “Dayanışmanın ve Paylaşmanın Kalbi Haliliye” sloganıyla çalışmalarını sürdürüyor.

Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın “Gönüllere Dokunacağız” anlayışıyla yürüttüğü sosyal yardım faaliyetleri ile ihtiyaç sahibi ailelerin yanında olan Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, Evde Bakım Hizmeti ile bakıma muhtaç ve yaşlı vatandaşların yüzünü güldürüyor. Yapılan başvuru neticesinde komisyonca belirlenen 576 haneye Evde Bakım Hizmeti veriliyor. Tespit edilen hanelerde köşe bucak temizlik yapan ekipler, Ramazan ayında devam ettirdiği bu hizmet ile gönüllere dokunuyor.

 

 

Evde bakım hizmetinden yararlanmak isteyen vatandaşlar ise 444 22 63 numaralı Haliliye Belediyesi İletişim Merkezini arayarak, kayıtlarını yapabiliyor.

TARİH 26.04.2022
İLETİ NO 20220426-135
KONU HALİLİYE’YE BELEDİYESİ RAMAZAN AYINDA GÖNÜLLERE DOKUNUYOR
FTP BİLGİLERİ Sunucu: 213.14.45.58 K.Adı= basin Şifre= 123987

Etiketler :
Backlink
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ