HAKAN YÜKSEL`DEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI | Bir Haber

Bir Haber

SON DAKİKA

HAKAN YÜKSEL`DEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Uluslararası Tarım ve Gıda Konfederasyonu (TARIMKON ) Genel Başkanı Hakan YÜKSEL, Ramazan Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı...

30 Nisan 2022
HAKAN YÜKSEL`DEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Uluslararası Tarım ve Gıda Konfederasyonu (TARIMKON ) Genel Başkanı Hakan YÜKSEL, Ramazan Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

TARIMKON Genel Başkanı Hakan YÜKSEL, Mesajında şu ifadelere yer verdi;

Büyük bir manevi huzurla idrak ettiğimiz Ramazan ayının ardından, mübarek bayram günlerine de ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bayramlar, sevgi, saygı, yardımlaşma, dayanışma ve hoşgörü bağlarının güçlendiği; insanlarımız arasındaki birlik ve kardeşlik duygularının pekiştiği; dargınlık ve kırgınlıkların yerini barış ve muhabbete bıraktığı özel günlerdir. İçinde bulunduğumuz kutsal günlerin, ülkemize, İslam Dünyasına ve tüm insanlığa barış, huzur, istikrar ve refah getirmesini; bu vesile ile dünyanın çeşitli bölgelerinde yaşanan acıların da sona ermesini Yüce Mevla’dan niyaz ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramı’nın ülkemize ve dünyaya barış, kardeşlik ve mutluluklar getirmesini diler, tüm hemşehrilerimin ve değerli çalışma arkadaşlarımın bayramını en içten duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA

Etiketler :
Backlink
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ