Hadi Öztop `tan 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü Mesajı | Bir Haber

Bir Haber

SON DAKİKA

Diş teli

Hadi Öztop `tan 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü Mesajı

Anda Kardeşe Vefa Derneği Şanlıurfa Temsilcisi Hadi Öztop, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı....

13 Mayıs 2022
Hadi Öztop `tan 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü Mesajı

Anda Kardeşe Vefa Derneği Şanlıurfa Temsilcisi Hadi Öztop, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Öztop, mesajında, Türkiye’nin kalkınmasında, ekonomisinin büyümesinde, üretim ve verimliliğin artırılmasında, hayat standartlarının yükseltilmesinde çiftçilerin önemli bir ol oynadığını belirtti.
Çiftçilerin sofralara ulaşan ekmeğin, meyvenin, sebzenin üretimde emeklerinin olduğunu bildiren Öztop, Geçimini topraktan sağlayan, topraktan aldığı ürüne değer katarak onu halka ulaştıran çiftçilerin emeklerinin kutsal olduğunu ifade etti.

Çiftçilerin, tarım ve hayvancılık üretiminin her kademesinde çalışan vefakâr insanlar olduğunu aktaran Öztop, şunları kaydetti:
“Üretim ve verimliliğin arttırılması, yaşam şartlarının yükseltilmesi, ürettikleri ürünlerin pazarlara ulaştırılması, ülkemizin ve bölgemizin tarım ve hayvancılığının kalkınmasında yüksek öneme sahiptir.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Köylü milletin efendisidir’ sözünden yola çıkarak, toprağın bereketinin üretime, üretimin zenginliğe katkı sağlaması dileğiyle, toprağı bin bir emekle işleyen, tarımsal üretimin her kademesinde kadın, erkek çalışan, üreten ve elde ettiği ürüne değer katarak insanlara sunan, ülkemizin kalkınması için ter dökerek emek veren tüm çiftçilerimizin 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’nü kutluyor, ürünlerinin bereketli olmasını diliyorum”

Hadi Öztop -VİRANŞEHİR

Etiketler :
Backlink
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ