Eski süper lig futbolcusu oğlunu boğarak öldürdü | Bir Haber

Bir Haber

SON DAKİKA

Eski süper lig futbolcusu oğlunu boğarak öldürdü

Bursa’da 23 Nisan günü babası tarafından koronavirüs şikayeti ile hastaneye yatırılan Kasım Toktaş’ın babası tarafından boğularak öldürüldüğü...

16 Mayıs 2020
Eski süper lig futbolcusu oğlunu boğarak öldürdü

Bursa’da 23 Nisan günü babası tarafından koronavirüs şikayeti ile hastaneye yatırılan Kasım Toktaş’ın babası tarafından boğularak öldürüldüğü ortaya çıktı.

Oğlunu öldüren cani ruhlu baba Cevher Toktaş işlediği cinayetten 11 gün sonra polis merkezine giderek suçunu itiraf ederek teslim oldu.

Polis merkezinde ifadesi alından Cevher Toktaş’ın 2008-2009 futbol sezonunda Hacettepe formasıyla Süper Lig’de futbol oynadığı ve halen amatör bölgesel ligde aktif futbolculuk hayatına devam ettiği öğrenilirken ifadesinde “ Eve geldiğimde oğlumun yüksek ateşi ve öksürüğü olduğunu eşim bana söylediğinde çocuğumu eşime ait otomobille hastaneye getirdim. Oğlumu muayene eden doktorlar koronavirüs şüphesiyle hastaneye yatırınca bende oğlumun başında refakatçi olarak kaldım. Oğlumun başında iken bir an sinir krizi geçirdim. Yatağında yatmakta olan oğlumun yüzüne yastık bastırarak boğmaya başladım. 1,5 dakika dayanmaya ve bana engel olmaya çalıştı. Hareketsiz kalınca hiçbir şey olmamış gibi oğlumun nefessiz kaldığını odadan çıkarak hemşirelere ve doktorlara söyledim. Doktorlar oğlumu yoğun bakım ünitesine kaldırdılar. Ama burada tüm çabalara rağmen oğlum hayatını kaybetmedi. Oğlumu doğduğu günden beri nedensiz bir şekilde hiç sevemedim. Oğlum hastalıktan dolayı değil, benim onu yastıkla boğmam yüzünden öldü” dediği öğrenildi.

Cevher Toktaş’ın ifadesinde ayrıca “Bu cinayeti işlerken bilinçli olarak işledim. Cenazesini toprağa verdikten sonraki günlerde annesini ve kardeşlerini gördükçe kendimde suçluluk duygusu yaşadım. Oğlumu öldürdüğüm için şu an pişmanım ama bana ceza verilirken sakın indirim yapılmasın. Oğlumu bilerek ve isteyerek sevemediğim için öldürdüm. Diğer çocuklarımı çok seviyorum ama oğlumu öldürdüğüm güne kadar zaten hiç sevemedim” dedi.

İfadesinin ardından adliyeye sevk edilen cani baba Cevher Toktaş çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Etiketler :
Backlink
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ