SON DAKİKA

Diş teli

Diş Poliklinik Rehberi | Yeni Bir Proje Doğuyor!.

Diş hastaneleri ve klinikler hakkındaki hastaların tereddütlerini ortadan kaldıracak olan yeni bir proje doğuyor. Alternatiflerini ve daha...

08 Mart 2020
Diş Poliklinik Rehberi | Yeni Bir Proje Doğuyor!.

Diş hastaneleri ve klinikler hakkındaki hastaların tereddütlerini ortadan kaldıracak olan yeni bir proje doğuyor. Alternatiflerini ve daha önce yapılmış diyebileceğiniz bir girişim. Tüm Türkiye’de hizmet veren diş polikliniklerini listelemek için oluşturulmuş bu premium liste projesi alanının en iyilerini Google sonuçlarında daha üst sıralara kolay şekilde taşımak için bir fırsattır. Diş Poliklinik Rehberi, alternatiflerine bakarak sadece yüzeysel listeleme hizmeti vermemektedir. Listesine aldığı kliniklerin yorumlarından tutun verdiği hizmetlere kadar detaylı bir sayfasını oluşturarak ziyaretçilerini bu klinik hakkında bilgilendirmektedir. Yani sadece rehber demek doğru olmaz, o bir diş klinik tanıtım platformu.

Diş Kliniği Listesinin Farkı Neler?

Diş Poliklinik RehberiDiş klinikleri her zaman insanları korkutan ve gitmekten çekinilen bir yer olmuştur. Aslında böyle olmadığını anlatmak için klinikler detaylı bir anlatım yapamamaktadır. Ve maalesef bir çok işletme verilen hizmetleri sadece maddi olarak değerlendiriyor diş fiyatları hakkında bile detaylı bilgiler vermiyorlardı. Diş poliklinik, hastaların bu sorununu çözerek alanındaki en iyi klinikleri listeleme kararı aldı. Yani ellerine bir not defteri alarak şehirdeki bütün klinikleri kayıt eden bir rehber yerin detaylı araştırmalar, yapan ilgili firma hakkında açıkalamalar ve planlamalar yaparak listesine alan bir oluşum var.

Üyelik kayıtları yıllık periyodik ödemeler ile yapılan platformun bir diğer özelliğide alternatiflerine bakarak çok daha uygun fiyatlar sunmasıdır. Alternatifleri aylık olarak çok yüksek ücretler ile sadece listeleme yaparken Diş poliklinik, alternatiflerinin aylık ödemesinden daha düşük ücretlerle yıllık ödeme planı sunmaktadır. Bu oluşumu daha detaylı incelemek ve düşüncelerinizi paylaşmak için https://dispoliklinik.com adresini ziyaret edebilirsiniz!.

 

Etiketler :
Backlink
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ