Çok Konuşulan S400'ler Ülkeye Giriş Yaptı | Bir Haber

Bir Haber

SON DAKİKA

Çok Konuşulan S400’ler Ülkeye Giriş Yaptı

Uzun zamandır gündemde olan Rusyadan alınacak olan S400'lerin teslimatı bu gün itibari ile başladı ve ilk parti...

18 Eylül 2019
Çok Konuşulan S400’ler Ülkeye Giriş Yaptı

Uzun zamandır gündemde olan Rusyadan alınacak olan S400’lerin teslimatı bu gün itibari ile başladı ve ilk parti Türkiye’ye giriş yaptı. Sosyal medyada yapılan ve varillerin S400’lere benzetilmesi büyük tepki görmüştü artık merak konusu Amerika ile çıkan sorunların nasıl çözümleneceğine bırakacak gibi.

“S400 F35’leri unutun” gibi haberlerin çıktığı ve gündemi salladığını biliyoruz, ülkeler ve güvenlik sorunu yaşatan bu durumun çözümü nasıl yapılacak takip ediyoruz. Bir Haber olarak size bu konudaki gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz!.

S-400 ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Yüksek etkili koruma amacıyla tasarlanan ve Rusya’da üretilen S400 Savunma füzeleri siyasi, ekonomik ve askeri önemli bölgeleri korumak amacıyla üretilmeye başlanmıştır.

HAYALET UÇAKLARI VE BALİSTİK FÜZELERİ BULABİLİYOR

Türkiye’ye bugün itibari ile teslim edilmeye başlayan S-400 güvenlik füzeleri dünyanın en iyi hava savunma sistemleri arasında yer almaktadır. Özellikleri arasında en çok dikkat çeken savaş uçakları, radar tespit ve kontrol uçakları keşif uçakları gibi kritik hedefleri tespit ve imha edebilmesidir.

Etiketler :
Backlink
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ