CEVDET YILDIRIM `DAN 23 NİSAN MESAJI | Bir Haber

Bir Haber

SON DAKİKA

CEVDET YILDIRIM `DAN 23 NİSAN MESAJI

Cemax Group Yönetim Kurulu Başkanı Gaziantepli İş Adamı Cevdet Yıldırım, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı...

21 Nisan 2022
CEVDET YILDIRIM `DAN 23 NİSAN MESAJI

Cemax Group Yönetim Kurulu Başkanı Gaziantepli İş Adamı Cevdet Yıldırım, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Yıldırım, Bugün; bu topraklar üzerinde özgür ve bağımsız yaşama irademizin sembolü, demokrasimizin güvencesi olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 102. kuruluş yılını kutlamanın gururunu ve onurunu yaşıyoruz.

Türk ulusunun, işgalcilere karşı kurtuluş savaşını yaptığı dönemde, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve milletin temsilcilerince kurulan Türkiye Büyük Millet Meclisi, ulusun bağımsızlık mücadelesinde yaşamsal rol oynamış, çok önemli sorumluluk üstlenmiştir. 23 Nisan 1920 tarihi; esaret zincirlerinin kırıldığı, Cumhuriyetin temellerinin atıldığı, ulusal egemenliği baş tacı yapacak kadar halkına güvenen, egemenliğin en son ferdine kadar ulusun olduğuna inanan büyük bir ruhun eseridir.

Bu duygu ve düşüncelerle; başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Türkiye Büyük Millet Meclisinin kurucularını, istiklal mücadelemizi yürüten Gazi Meclisin bütün mebuslarını ve aziz şehitlerimizi minnet ve şükranla yâd ediyor, geleceğimizin teminatı olan sevgili çocuklarımızın “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı”nı en içten dileklerimle kutluyorum.

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA

 

Etiketler :
Backlink
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ