Reklamı Kapat

Reklamı Kapat
Güncel 

BİREVİM’e Hangi İhtiyaçlarım İçin Başvurabilirim?

Sürdürülebilir tasarruf finansı kapsamında ülke şartlarında mümkün olan en kısa sürede ve en düşük maliyetle tasarruf sahiplerinin bütçelerine uyan şartlarda destek sağlayan Birevim finansal çözümler üretmeye devam ediyor. Birlikte tasarruf finansı yönetimi ve insan merkezli hizmet anlayışı ile ailelerin ve bireylerin ev, araba gibi ihtiyaçlarına yenilikçi çözümler. Fırsatlar sunulurken insanların borç olarak değil küçük tasarruflarla yatırım yapmasına olanak sağlıyor.

Kişiye Uygun Tasarruf Planı

Tasarrufların kitlesel bir fon olarak yönetildiği ve insanların borçlanmadan ev ve araba gibi gayrimenkul mal sahibi olduğu birlikte tasarruf finansı sistemine 18 yaşından büyük herkes katılabilir. Tüm iştirakçilerine eşit mesafede hizmet veren ve insanların yalnızca ev araba ya da arsa gibi ihtiyaçlarını karşılamakla kalmaz. Birevim aynı zamanda kişiye uygun tasarruf planını seçerek gerekli olan tüm küçük finansal ihtiyaçlarını da karşılıyor. Tasarruf sahiplerinin haklarını korumak için birçok farklı güvence yöntemi sunar. Sistem tasarrufların farklı bir amaç ile kullanılmayacağının garantisini de veriyor.

Yapılan Ödemeleri Güvence Altına Alıyor

Tasarruf sahibinin teslim aldığı gayrimenkule ya da arabaya satılamaz şerhi koyan Birevim yöntemi bu sayede yapılan ödemeleri güvence altına alıyor. Yine tasarruf sahibinin talebine göre teminat senedi ya da katılım bankalarından teminat mektubu veriyor. Karşılıklı olarak yapılan sözleşme kapsamında tasarruf sahibinin tüm hakları resmi olarak imza altına alınıyor. Birevim tarafından sunulan en büyük avantajlar;

  • Güçlü sermaye yapısı sayesinde tasarruflar güvence altında
  • Geniş şube ağı ile kolay ulaşım
  • Bireysel tasarruf yerine birlikte tasarruf yöntemi
  • Hiçbir şartta ek ödeme söz konusu değil
  • Çok geniş bir tasarım programı seçeneği
  • Erken teslim ya da uygun maliyet avantajı
  • Tasarruf planı ve taksitlerinin katılımcı tarafından belirlenmesi
  • Gerekli olduğunda artan ya da azalan finansman tutarı yer alır.

Peşinat Ya Da Ara Ödeme Zorunluluğu Yok

Birçok farklı tasarruf planı sunan sistem seçilen ödeme planı ve belirlenen tasarruf planına göre teslimat tarihini belirler. Her ayın 20’sine denk gelen günde tasarruf grubunun programı çerçevesinde teslimat tarihleri belirlenir. Peşinat ya da ara ödeme zorunluluğu olmayan ödeme planı kişilerin bütçesine göre kendileri tarafından oluşturulur. Peşinat ödenmesi durumunda teslimatlar daha erken bir tarihte yapılırken borç çok daha kısa sürede kapanır.

Taksit Atlatma Avantajı

Gerek peşinat gerekse taksit ödemeleri Birevim’in banka hesaplarına yatırılır ya da mobil uygulamalarla kredi kartı ile kolay ödeme imkanı sağlanır. Sistem içerisinde hiçbir şekilde elden tahsilat yapılmaz. Beklenmedik nedenlerden dolayı taksitlerini ödemekte zorlanan katılımcıların taksit atlatma talebi doğrultusunda ödemeler ertelenebilir. Kaynak fon olarak adlandırılan bu sistem yalnız bir kez kullanılır. Sıra tespiti tasarruf planı, sıra tespiti tasarruf planı versiyon 2, serbest planlı tasarruf yöntemi ve tasarruf planı olmak üzere 4 farklı tasarruf yöntemi bulunur.

 


Önerlen Haberler

Leave a Comment