BAŞKAN KUŞ, ENGELLİ VE AİLELERİYLE İFTARDA BİR ARAYA GELDİ | Bir Haber

Bir Haber

SON DAKİKA

Diş teli

BAŞKAN KUŞ, ENGELLİ VE AİLELERİYLE İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN KUŞ, ENGELLİ VE AİLELERİYLE İFTARDA BİR ARAYA GELDİ. Şanlıurfa Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, engelli ve...

23 Nisan 2022
BAŞKAN KUŞ, ENGELLİ VE AİLELERİYLE İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN KUŞ, ENGELLİ VE AİLELERİYLE İFTARDA BİR ARAYA GELDİ.

Şanlıurfa Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, engelli ve aileleri ile Eyyübiye Belediyesi Ampute futbol takımı oyuncuları ve yöneticileriyle iftarda bir araya geldi. Başkan Kuş,” Eyyübiye Belediyesi olarak ramazan ayını dolu dolu geçirmenin mutluluğu içindeyiz.” Dedi.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, engelli ve aileleri ile Eyyübiye Belediyesi Ampute Futbol takımı oyuncuları ve yöneticilerini Eyyübiye Belediyesi Kitap Otağında misafir etti. Masaları tek tek dolaşıp engelli ve aileleriyle sohbet eden Başkan Kuş’a organizasyonda Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Elgün, Meclis Üyesi ve AK Parti Eyyübiye Kadın Kolları Başkanı Gülten Balcı ile birim müdürleri eşlik etti. Ramazan ayının ruhunu yaşatmak adına belediye olarak farklı organizasyonlara imza atan Başkan Kuş, sosyal paylaşıma ve dayanışmaya vurgu yaptı.

Eyyübiye Belediyesi olarak hem gıda yardımı hem nakdi yardım hem de binlerce ailenin iftarlıklarını hazırladıklarını ve evlerine gönderdiklerine vurgu yapan Başkan Kuş,” Ramazan ayını Eyyübiye Belediyesi olarak dolu dolu geçiriyoruz. Sosyal Yardımlaşma Müdürlüğümüz bir yandan gıda yardımlarında bulunurken diğer yandan da nakdi yardımlarda bulunuyor. Bakıma muhtaç kardeşlerimiz, annelerimiz amcalarımıza iftar vaktinde evlerine misafir olup, iftar ikramında bulunuyoruz. Bugün de görme engelli ve Eyyübiye Belediyesi bünyesinde bulunan Ampute futbol takımına iftar yemeği verdik ve kendileri ile iftar açma fırsatı bulduk. Engelli kardeşlerimiz bizim için çok önemli çok değerli. Engelliler Cennete açılan bir kapı. inşallah onların gönüllerine girdik. inşallah onların gönüllerinden bizlere dua akar.” Dedi.

————————————————-

HABER SİTELERİ İÇİN GÖRÜNTÜ LİNK:

Etiketler :
Backlink
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ