BAŞKAN CANPOLAT İLE PROJELER BİR BİR TAMAMLANIYOR | Bir Haber

Bir Haber

SON DAKİKA

BAŞKAN CANPOLAT İLE PROJELER BİR BİR TAMAMLANIYOR

BAŞKAN CANPOLAT İLE PROJELER BİR BİR TAMAMLANIYOR   [embed]https://www.youtube.com/watch?v=Ncn1FS5B5TU[/embed]   Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatıyla başlayan...

18 Mayıs 2022
BAŞKAN CANPOLAT İLE PROJELER BİR BİR TAMAMLANIYOR

BAŞKAN CANPOLAT İLE PROJELER BİR BİR TAMAMLANIYOR

 

YouTube video

 

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatıyla başlayan projelerde sona yaklaşılıyor. Karşıyaka Kapalı Semt Pazarı ve Spor Kompleksinin faaliyete girmesinin ardından Sancaktar ve Ahmet Yesevi Mahallelerinde devam eden Kompleks projeleri de tamamlanıyor.
Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın seçim vaatleri arasında bulunan projeler bir bir hizmete sunuluyor.

Bir açık hava görseli olabilir
Başkan Canpolat’ın talimatlarıyla ilçede yapılan tespitlerin ardından hayata geçirilen projeler ilçeye nefes aldırıyor. Bölgelerin eksikliklerine göre yükselen projelerden biri olan ve Karşıyaka Mahallesine kazandırılan Kapalı Semt Pazarı ve Spor Kompleksi, geçtiğimiz haftalarda tamamlandı. 6 bin 320 metrekare alan üzerine inşa edilen ve Zabıta Müdürlüğü, Mahalle Muhtarlığı, Otopark ve Caminin yer aldığı Kompleks, mahalle sakinlerinin hizmetine sunuldu.

Fotoğraf açıklaması yok.
AHMET YESEVİ KOMPLEKSİ BİTME AŞAMASINDA

 

Bir 5 kişi, ayakta duran insanlar, ağaç ve açık hava görseli olabilir
Karşıyaka Kapalı Semt Pazarı ve Spor Kompleksi projesinin faaliyet girmesinin ardından Sancaktar ve Ahmet Yesevi Mahallelerine kazandırılan projelerde de sona yaklaşıldı. Ahmet Yesevi Mahallesinde vatandaşların talebine kayıtsız kalmayan Başkan Mehmet Canpolat’ın talimatıyla yapımı başlayan Semt Pazarı ve Sosyal Yardım Kompleksinde hummalı çalışmalar devam ediyor. 10 bin metrekare alan üzerine çalışmaların sürdüğü projede; Aşevi, Sosyal Market, Giyim Market ve Glutensiz Ekmek Fırınını yer alıyor.

Bir 2 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilir
SANCAKTAR KOMPLEKSİNDE SONA GELİNDİ

 

Bir açık hava görseli olabilir
Sancaktar Mahallesinin ihtiyaç duyduğu Kompleks Projesinde ise inşaat çalışmaları tamamlandı. Çok amaçlı sosyal tesis, semt pazarı, cami ve parkın yer aldığı projede kapalı otopark olarak da kullanılan semt pazarı yeri, vatandaşların hizmetine sunuldu. Yıllardır mahallenin ihtiyaç duyduğu ve 5 bin 600 metrekare alan üzerine kurulan Kompleks, kısa süre içerisinde diğer faaliyetleriyle de vatandaşların hizmetine sunulacak.

 

 

 

YouTube video

Etiketler :
Backlink
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ