AVUKAT OSMAN EYYÜPOĞLU `NDAN KADİR GECESİ MESAJI | Bir Haber

Bir Haber

SON DAKİKA

AVUKAT OSMAN EYYÜPOĞLU `NDAN KADİR GECESİ MESAJI

Şanlıurfa’nın Tanınmış Simalarından Olan Şanlıurfa Barosu `na Kayıtlı Avukat Osman Eyyüpoğlu, “Kadir Gecesi” dolayısıyla bir mesaj yayınladı....

27 Nisan 2022
AVUKAT OSMAN EYYÜPOĞLU `NDAN KADİR GECESİ MESAJI

Şanlıurfa’nın Tanınmış Simalarından Olan Şanlıurfa Barosu `na Kayıtlı Avukat Osman Eyyüpoğlu, “Kadir Gecesi” dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Eyyüpoğlu, mesajında şu ifadelere yer verdi:

On bir ayın Sultanı Mübarek Ramazan-ı Şerif’i uğurlamayı hazırlanırken, Kadir Gecesi’ne erişmenin heyecan ve coşkusunu tüm Müslümanlar olarak hep birlikte yaşıyoruz.

Yüce Kitabımız Kur’an-ı Kerim’de, bin aydan daha hayırlı olduğu ifade edilen Kadir Gecesinin aynı zamanda esenlik dolu olduğuna işaret edilmektedir. Hiç şüphesiz bu mübarek gece, gönül dünyamızın aydınlanması, manevi huzurumuzun artması için bizlere eşsiz bir imkân ve fırsat sunmaktadır.

Bu mübarek geçinin getirdiği esenlik ve selametin, tüm yurdumuzu, milletimizi ve bütün insanlığı çepeçevre kuşatmasını, yeryüzünde barış ve huzurun artmasını temenni ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’nin İslam âlemi ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını Yüce Allah’tan diliyor, tüm Şanlıurfa ’lı hemşehrilerimin Kadir Gecesini tebrik ediyorum.

ABDULLAH YİĞİT – ANKARA

 

Etiketler :
Backlink
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ
NewHost