AV. OSMAN EYYÜPOĞLU `NDAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI | Bir Haber

Bir Haber

SON DAKİKA

Diş teli

AV. OSMAN EYYÜPOĞLU `NDAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

  Şanlıurfa’nın Tanınmış Simalarından Olan Şanlıurfa Barosu `na Kayıtlı Avukat Osman Eyyüpoğlu, Ramazan Bayramı nedeniyle bir kutlama...

02 Mayıs 2022
AV. OSMAN EYYÜPOĞLU `NDAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

 

Şanlıurfa’nın Tanınmış Simalarından Olan Şanlıurfa Barosu `na Kayıtlı Avukat Osman Eyyüpoğlu, Ramazan Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Avukat Osman Eyyüpoğlu, Birlik, beraberlik, sevgi ve kardeşlik duygularının yoğun olarak yaşandığı, rahmet ve mağfiret ayı Ramazan’ı güzel anılarla geride bırakıyor ve Ramazan Bayramı’na kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bayramlar; milli, insani ve dini değerlerimizin ve bütün güzelliklerin birlikte yaşandığı, sevgi, saygı ile hoşgörünün arttığı ve toplumun tüm kesimlerinin birbiriyle kaynaştığı paylaşma ve dayanışma günleridir.

Ramazan Bayramı’nda, başta anne ve babalarımız, kardeşlerimiz ve akrabalarımız olmak üzere tüm dostlarımızı ve komşularımızı unutmayalım. Onları ziyaret ederek ve hasbihal ederek birlik, beraberliğimizi ve kardeşliğimizi pekiştirelim. Ayrıca yaşlıları, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızı, yetim ve öksüzleri de bayramda unutamayıp onlara elimizden geldiğince destek olarak daha güzel bir bayram geçirmelerine vesile olalım.

Ülkemizde ve ilimizde bayram yapabiliyorsak, şehitlerimiz ve gazilerimiz sayesindedir. Bayramda şehit ailelerimizi ve gazilerimizi de unutmayalım. Gönlümüzden geçtiği gibi, özgürce bayram yapabilmemizi sağlayan şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyorum. Gazilerimize de şükranlarımı sunuyorum.

 

Bu vesileyle, Milletimizin ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutluyor; bayramın tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini temenni ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

ABDULLAH YİĞİT – ANKARA

Etiketler :
Backlink
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ