Aşk şarkılarını artık ondan ; Aykut Aslan’dan dinleyeceğiz | Bir Haber

Bir Haber

SON DAKİKA

Aşk şarkılarını artık ondan ; Aykut Aslan’dan dinleyeceğiz

  Aykut Aslan “Aşk’a Dair” adlı maxi single çalışmasını Haluk Özkan Projects Şirketi etiketiyle müzikseverlerle buluşturmanın heyecanını...

21 Haziran 2022
Aşk şarkılarını artık ondan ; Aykut Aslan’dan dinleyeceğiz

 

Aykut Aslan “Aşk’a Dair” adlı maxi single çalışmasını Haluk Özkan Projects Şirketi etiketiyle müzikseverlerle buluşturmanın heyecanını yaşıyor.

Aykut Aslan’ın “Aşk’a Dair” adlı maxi single çalışmasında söz ve müzikleri Haluk Özkan’a ait olan “Mühim Olan Aşkımız”, “Ben Ölem Yar” ve “Mutlu Aşk Yoktur” adlı üç özgün eseri mükemmel derecede yorumladığı gözlerden kaçmazken, başarılı sanatçının ipeksi sesiyle dinleyicisinin kalbinin derinliklerine dokunarak aşkı ve sevdayı anlatıyor.

Başarılı sanatçı Aykut Aslan “Aşk’a Dair” adlı çalışmasında aynı zamanda kendisine ait şan tekniğini mükemmel yorumuyla harmanlayarak dinleyicisine ve müzikseverlere Türkiye’nin en iyi tenor seslerinden birisi olduğunu kanıtlıyor.

Aykut Aslan , Müzikte Yeni Bir Tarzın Öncüsü: Özgün Pop

Sanatçı, müzik dünyasının duayenleri arasında olan, Tanju Duman ve Haluk Özkan’ın 6 aylık stüdyo çalışması sonucunda, müzikte yeni bir soundla özgün pop tarzıyla müzik dünyasına merhaba demeye hazırlanıyor. Aykut Aslan , Aşk’a dairde kullanılan yeni bir aranje tekniğiyle, Türk müziğinde daha önce duymadığımız bir tarzın da Özgün Pop’unda öncülüğünü yapıyor.

Aykut Aslan’ın Aşka Dair single çalışmasında, kendi alanında ki en iyi müzisyenler bir araya gelerek yıllarca müzik arşivlerimiz de yer alacak bir single’a imza attılar.

Aşka Dair ‘in stüdyo kayıtları İstanbul’da, Black and Wahite stüdyosunda gerçekleştirildi. Çalışmanın miks ve masteringleri, Hannover de Tanju Duman ve seçkin ekibi tarafından yapıldı.

YouTube video

Albümün kapak fotoğrafları için Kayseri de , Erciyes dağına 80 km uzaklıkta ki doğal dokuya sahip olan bir mekan olarak iğdeli köyü seçildi ve bu köyde Single’nin kapak fotoğrafl çekimleri gerçekleştirildi.
Bu yılın en pahalı ve iddaalı prodüksiyonlarından biri olan, Aşk’a dair maksi single çalışması; bu yıla Aykut Aslan’ın ipeksi sesiyle damga vuracak.

Etiketler :
Backlink
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ