ALİ SÖKMEN ‘DEN ENGELLİLER HAFTASI MESAJI | Bir Haber

Bir Haber

SON DAKİKA

Diş teli

ALİ SÖKMEN ‘DEN ENGELLİLER HAFTASI MESAJI

Ak Parti İstanbul 27.Dönem Milletvekili A. Adayı Ali Sökmen, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla bir mesaj yayınladı....

10 Mayıs 2022
ALİ SÖKMEN ‘DEN ENGELLİLER HAFTASI MESAJI

Ak Parti İstanbul 27.Dönem Milletvekili A. Adayı Ali Sökmen, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Sökmen, mesajında şu görüşlere yer verdi: engellilerin toplum içerisinde yaşamlarını daha da kolaylaştırmak için herkesin elinden geleni yapması gerektiğini söyledi.

Engelli olmanın bireysel bir sorun değil, sosyal boyutlarıyla herkesi yakından ilgilendiren ve herkesin ortak çabasını gerektiren bir konu olduğuna dikkat çeken Sökmen, mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Toplumumuzun ayrılmaz parçası olan engellilerimizin, sorunlarının çözümü, haklı beklentilerinin, üretken ve katılımcı bir yaşam sürmeleri amacıyla gereksinimlerinin karşılanması noktasında Devletimizin yanı sıra, toplumumuza da önemli görevler düşmektedir.

Buna örnek olarak tüm zorluklara rağmen spordan sanata, edebiyattan siyasete, eğitimden çalışma hayatına kısacası her alanda önemli başarılara imza atan engelli kardeşlerimizin verdikleri mücadele gerçekten takdire şayandır.

Bu duygu ve düşüncelerle Engelliler Haftası’nın toplumsal farkındalığı ve hassasiyeti arttırmasını temenni ediyor, tüm engelli kardeşlerime ve ailelerine sağlıklı ve mutlu bir ömür diliyor, sevgiyle selamlıyorum”

ABDULLAH YİĞİT-İSTANBUL

Etiketler :
Backlink
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ