Aktüel Yeni Tasarımı İle Büyük Fark Yaratacak!. | Bir Haber

Bir Haber

SON DAKİKA

Aktüel Yeni Tasarımı İle Büyük Fark Yaratacak!.

Yıllardır farklı alanlarda bir çok işi yapan ve son iki yıldır yine farklı isimlerle Aktüel ürünler üzerine...

18 Aralık 2019
Aktüel Yeni Tasarımı İle Büyük Fark Yaratacak!.

Yıllardır farklı alanlarda bir çok işi yapan ve son iki yıldır yine farklı isimlerle Aktüel ürünler üzerine çalışmalar yapan fikir ekibi devir alınan yeni isim ile farkını ortaya koymaya devam ediyor. Çalışmalarında herkesten farklı olarak kaynakları oluşturmaya öncelik veren ve sosyal medya hesaplarından tutun görsel dizaynına kadar testlerle ilerleyen Aktüel, web sitesinde yapılan küçük değişiklikler ile diğer aktüel sitelerinden farkını ortaya koymaya başladı. Sadece katalog sunumu değil teknoloji haberleri ile de bir çok bilgiyi aktaran sitenin oluşumu ve adımları oldukça hızlı şekilde ilerliyor. Bu süreçte otoritenin her şeyden önemli olduğunu vurgulayan ekibi sağlıklı adımlarla acele edilmeden ilerlenmesi gerektiğini söylüyorlar.

Aktüel‘de Neler Var?

Fırsatlarla dolu kataloglar her hafta A101, Bim ve Şok market müşterileri ile buluşuyor. Bu kataloglar içerisinde yine binlerce ürün en uygun fiyatlarla satışa sunuluyor. Ama bazı ürünler var ki normalde markette bulamayacağınız ve belirli dönemlerde büyük indirimlerle gelen ürünler bunlar, işte aktüel size bu fırsat kataloglarını ve Aktüel günlerindeki indirimleri sunmak için hayata geçirilmiş bir oluşumdur. A101 Aktüel, 2020 yılında 9 bin market şubesi ile satışa başladığı bu dönemlerde Aktüel’inde ilgisi büyük oranda oraya kaydı ve kataloglara büyük özen göstererek ürün analizlerinden tutun alternatif önerilerine kadar bir çok bilgiyi sunmaya çalışmaktadırlar. Yeni tasarım ile katalogları daha ön plana çıkarmayı hedeflenmiş web sitesi bizi bekliyor. Türkiye’nin Aktüel Sitesi sloganı ile çalışmalarına devam eden ekip büyük bir özenle büyün kelimelerde otoriter olmayı hedefliyorlar.

Şok Aktüel Ürünlerine de Büyük İlgi Gösteriliyor!.

Gerçekten rekabeti çok büyük olan bir sektör olduğunu biliyoruz aktüel kategorisinin ama içlerinde tabikide basit olduğu düşünülen kelimelerde bulunmuyor değil. Şok Aktüel kelimesi de şüphesiz aktüel ürünler ile ilgilinen bir çok kişinin en basit gördüğü kelimelerden birisi. Hem müşteri hemde mağaza sayısının az olması böyle düşünülmesini sağlıyor olabilir ama gerçek olan aslında böyle değil. Şok Aktüel, diğer mağazalara göre daha az ürün ile aktüel günlerini geçiriyor olsa diğer rakip aktüelciler ve yeni başlayıp pastadan pay almaya çalışanlar ilk önce en zayıfa saldırıyorlar. Bunun için gereksiz bir kalabalık olan en büyük kategorilerden birisi. Aktüel ekibi çalışmalarında sıralama kazanmak hedefleri olsa da asıl amaç site kalitesi ve otoritesi arttırmak. Bunun için bu tür gereksiz rekabetlerde yer almıyor. Almadığı gibi çalışmaları ile neleri başardığını gösteriyor.

Etiketler :
Backlink
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ