SON DAKİKA

Diş teli

İnstagram Şifre Kırma

Bir çok sosyal medya kullanıcısının en çok kullandığı programlardan biri olan Instagram arkadaşlarınızla , dostlarınızla etkileşimde olmanızı...

15 Eylül 2019
İnstagram Şifre Kırma

Bir çok sosyal medya kullanıcısının en çok kullandığı programlardan biri olan Instagram arkadaşlarınızla , dostlarınızla etkileşimde olmanızı sağlayan , anılarınızı paylaşabileceğiniz güzel bir uygulamadır.

Instagram Hakkında

İlk olarak 2010 yılında insanların kullanımına sunulan çektiğiniz fotoğraflarınızı paylaşmanıza imkan sunan çeşitli filtreleri kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Android ve IOS işletim sistemlerinde çalışabilen bir çok ünlü insanın hesabının bulunduğu hatta para kazanabileceğiniz bir uygulamaya dönüştüğü yıllar içerisinde geliştirildi ve kullanıcı sayısı olarak milyonları aştı.

Instagram Şifre Sorunları

instagram şifre kırma gibi istekleriniz varsa büyük ihtimalle şifrenizi unutmuşsunuzdur. Yapacağınız bir kaç adım işlemden sonra sizlerde şifrenizi geri alabilirsiniz. Öncelikle bilmeniz gereken Instagram hesabınızın şifresi ve bu hesap için verdiğiniz telefon numaranızdır.

  • İlk önce ‘şifremi unuttum’ bölümüne tıklamanız gerekiyor. Bu bölümde karşınıza çıkacak ekrandan gerekli bilgileri doldurmanız gerekiyor.
  • Bu bölümde sizlere Instagram’a kayıt olarak verdiğiniz e-posta ve şifreniz sorulur veya telefon numaranız ile kayıt olduysanız size bu numarayı soracaktır.
  • Instagram hesabı açmanın bir yolu da Facebook üzerinden bağlantı kurmaktır. Eğer instagram şifre kırma gibi sorunlarınız varsa Facebook şifrenizi ve hesaba kayıtlı olan e-postanızı girmeniz yeterli olacaktır.
  • Kimi zaman e-posta veya telefon ile kayıt yaptırmayıp bir kullanıcı adı ile kayıt yaptırdıysanız eğer bu kullanıcı adını hatırlamanız ve şifrenizi girmeniz yeterli olacaktır.

İnstagram Şifre Kırma Dolandırıcılığı

Bir çok bu tarz uygulamaları arayarak dertlerine çare olması için uğraşıyorlar. Takipçi ve beğeni sitelerinde bir çok şifre kırma konusu görebilirsiniz. Bunlar sadece sizleri kandırmak , hesaplarınızı ele geçirmek ve sizlerden haksız şekilde para kazanmaktır.

Herhangi bir şekilde program veya hack yeteneğiyle sizlerin sosyal medya hesaplarınızın şifresini kıramazlar. Eğer Instagram şifrenizi unuttuysanız  yapmanız gereken ‘Instagram Destek’ ve ‘Şifremi Unuttum’ bölümlerinden sizlere yardım olarak sunulan makalelerden bilgi sahibi olmaktır ve buradaki yönergeleri uygulamaktır.

Hiçbir şekilde Instagram hesabınıza dair bilginiz yoksa o hesabınızı geri almanız oldukça zor olacaktır. Instagram şifre kırma gibi sorunlarla uğraşmak istemiyorsanız akılda kalıcı şifreler belirlemek oldukça yararlı olacaktır. Mail hesabınızın ve Instagram güvenliğinizi sağlama almak adına sizlere sunduğu güvenlik adımlarını uygulamak bu tarz sorunlarla uğraşmamakta  fayda sağlayacaktır.

Instagram Şifre Güvenliği

Hesabınızın şifre güvenliğini sağlamanız adına yapabileceğiniz bir kaç işlem bulunmaktadır.

  • Instagram gibi sosyal medya uygulamalarınıza kayıt sağlayacağınız zaman girdiğiniz mail , telefon , kullanıcı adı gibi yöntemleri seçerken uzun süredir kullandığınız ve hiç değiştirmediğiniz bilgileri girmek sizin için hem akılda kalıcı ve güvenli olacaktır. Böylelikle hesabınızı ele geçirmeye kalkışan kişiler hesabınızın güvenliğini tehlikeye attıkları zaman Instagram korumasının sizlere sunacağı güvenlik duvarını kolaylıkla aşabileceksiniz.
  • Hesabınıza başka bir bilgisayardan veya cep telefonundan girdiğiniz zaman mail adresinize gelecek olan ‘Hesap Güvenliği’ yönergelerini boş geçmeyin ve hesabınıza sizin girdiğinizi doğrulayın.
  • instagram şifre kırma gibi sizlere sahte yardımlar sunan insanlarla uğraşmamak için hesabınızın kullanıcı adını ve şifresini kimseyle paylaşmayınız.
  • Yeni bir Instagram hesabı açıyorsanız eğer bu hesabınızı kesinlikle doğru bilgilerle doldurunuz eğer bilgilerinizin doğruluğunu sağlayamazsanız eğer hesabınız kilitlenebilir.

 

Etiketler :
Backlink
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ